X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Web Sitem açılmıyor ne yapabilirim?


Web Sitem açılmıyor ne yapabilirim?

Öncelik bize web sitenizin neden açılmalığı hakkında bilgi toplarak destek açarsanız sorununuz çok daha hızlı çözümlenir. 
Çok basit bir sorun dan dolayı da açılmayabilir siteniz bu gibi durumlarda siz daha hızlı şekilde müdale edebilirsiniz.

- Alan adınızın süresi bitmiş olabilir, bunun kontrolünü herhangi bir whois servisinden veya bizim sitemizde alan adı yönetiminden yapabilirsiniz.
- Web siziniz sizin yaptığınız bir işlem sonrası kapanmış olabilir (işleminiz sonrası siteniz 403 hatası verebilir) genelde güvenliği etkileyen bir işlem sonrası bu olur mutlaka bize destek açarken bunu belirtin.
- 5 den fazla olarak şekilde hatalı şifre girmeniz sunucunun sizi engellemesine neden olucaktır. Sadece siz engellenirsiniz yani sieniz komple kapanmaz. Hatalı şifreden dolayı engellendiyseniz www.whatismyip.com sitesinden ip adresinizi öğrenip bize bildirin.
- Alan adınızı doğruladınızmı? Tüm domain kayıt sahiplerinin, domain sahibi olarak kayıt yaptırdıktan sonra 2 hafta içinde domain iletişim bilgilerini onaylamaları gerekir. Bu, İnternet Tahsisli İsimler ve Sayılar Kurumu'nun (ICANN) düzenlemelerinin bir sonucudur. Eğer böyle bir doğrulama yapmadıyanız lütfen üye mail adresinizi kontrol ediniz. (Spam klasörüne bakmayı unutmayın)

Bu bilgileri toplayıp bize bildirim açarsanız işleminiz çok daha hızlı yapılacaktır.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(133 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)

Top