X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Geri İade Koşulları

Hosting, Bayi Hosting, Kurumsal Hosting, Alan Adı Kaydı ve Sunucu Çözümleri

Mana Bilişim Prodüksiyon San. Tic. Ltd. Şti. (Hostmana olarak anılacaktır)

Hizmetlerimizden memnun kalacağınıza inanıyoruz. Fakat yinede Web Hosting hizmetlerimizde 7 gün içinde geri ödeme garantimiz bulunuyor.

- Hizmetimizden memnun kalacağınıza inanıyoruz ama %100 herkesi memnun etmeninde imkansız olduğunu bildiğimiz için alan adı ücreti çıkarıldıktan sonra (örnek alan adı 70 tl ise paket ücreti -70 tl) geriye kalan hosting ücreti 7 gün içinde iade edilebilir.

- Ücretsiz olan SSL hizmetinin olduğu paketinin iadesi istenirse SSL ücreti toplam iade tutarından düşülerek iade yapılır. Eğer toplam iade ücreti SSL ücretinden az ise, SSL ve Hizmet iptal edilir ve iade yapılmaz.

Ek Önemli Bilgi:

İade garantisi, web hosting hizmetleri haricindeki (alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, yazılım vb..) hizmetleri içermemektedir. Alan adları, VPS-VDS'ler, kiralık sunucular, SSL sertifikaları, co-location, lisans, yazılım hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapılmaz.

Hostmana iade garantisi ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bilgi@hostmana.com adresine e-mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

Bütün geri ödemeler 30 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır.

Her kullanıcımız, yalnızca ilk aldığı hizmet için iade talebinde bulunabilir. Örneğin, Hostmana'dan önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi geçerli değildir.


Top